Späť na začiatok
Ovládajte svoje ploty odkiaľkoľvek
Prihlásenie do cloudu

Základné informácie o elektrickom plote

Sme česká spoločnosť, ktorá sa vám snaží neustále poskytovať najnovšie technológie. Naše elektrické ohradníky a niektoré súvisiace produkty vyrábame výhradne v Českej republike - sme hrdí na to, že môžeme kontrolovať kvalitu celého výrobného procesu. Vyberáme si tiež svojich kvalifikovaných dodávateľov všetkých potrebných komponentov. Prečítajte si viac o našej spoločnosti.

Aké sú výhody výrobkov fencee?

  • České od základu
  • prvotriedna a overená kvalita
  • ľahká dostupnosť
  • užívateľsky prívetivé
  • vývoj s pomocou profesionálov
  • expresný servis
  • rozšírená záruka

Naše systémy elektrických ohradníkov sa vyznačujú vysokou kvalitou a veľmi dlhou životnosťou. Vďaka spoľahlivosti a kvalite našich zdrojov vám môžeme ponúknuť aj predĺženú záruku! Navyše v prípade poruchy alebo poškodenia zdroja je vám k dispozícii náš technický servis, ktorý vám okamžite pomôže vyriešiť vašu situáciu. Aby ste zabránili poškodeniu zdroja úderom blesku, chráňte ho bleskozvodom, ktorý sa ľahko inštaluje.

Našim zákazníkom sa vždy snažíme poskytnúť okamžité riešenia technických problémov a radi odpovieme na otázky týkajúce sa inštalácie, používania a údržby všetkých typov výrobkov fencee. Skôr ako začnete zariadenie považovať za chybné, postupujte prosím najprv podľa návodu na obsluhu a zoznamu možných závad. Ak informácie uvedené v príručkách alebo na našej webovej stránke nie sú dostatočné,…

Prejsť na článok

Ponúkame vám široký sortiment zdrojov elektrických ohradníkov fencee. Pre jednoduchší výber sú zdroje rozdelené do modelových radov podľa funkcií a vlastností. Tieto zdroje sú počas výroby podrobené prísnemu testovaniu v klimatickej komore, t. j. za bežných prevádzkových podmienok. Naše výrobky tak vynikajú vysokou odolnosťou voči UV žiareniu, dažďu a mrazu. Ponúkajú aj špeciálne funkcie na zvýšenú ochranu zvierat a okolia. Technológia Safe Shock ovládajúca elektronický systém vám tak zaručuje maximálnu bezpečnosť.

Aby sme vám uľahčili výber správneho zdroja a ďalších výrobkov potrebných na inštaláciu elektrického ohradníka, rozdelili sme naše výrobky do kategórií - podľa zvierat, podľa modelových radov, podľa zdrojov energie, podľa príslušenstva a podľa najpredávanejších výrobkov.

Nasprávne uzemnenie elektrického ohradníka sú na prednom paneli napájacích zdrojov k dispozícii veľké svorky na pohodlnú inštaláciu. Umožňujú rýchle a bezpečné pripojenie ohradníkových vodičov.

Podarilo sa nám vyvinúť celosvetovo jedinečné riešenie inteligentnej modernej farmy. S výrobkami inteligentnej modernej farmy môžete ovládať, monitorovať a nastavovať hodnoty svojho elektrického ohradníka na diaľku bez akýchkoľvek ďalších prevádzkových nákladov! To všetko umožňuje technológia RF a aplikácia fencee Cloud, ktorou sa snažíme šetriť váš čas a uľahčiť vám prácu. Vďaka Cloud máte možnosť ovládať svoj elektrický ohradník odkiaľkoľvek. Viac informácií o inteligentnej modernej farme fencee si môžete prečítať na našom mini webe alebo pozrieť naše video.

Na vaše najčastejšie otázky sa snažíme odpovedať v našej sekcii poradenstva. Nájdete tu články, ktoré vám pomôžu s výberom a inštaláciou elektrického ohradníka, ako aj s riešením neočakávaných situácií. Pozrite si náš blog, kde okrem iného uvádzame recenzie zákazníkov, ako aj články zamerané na výber a inštaláciu ohradníka pre konkrétne zviera.

Jiří Stolín

Potrebujete poradiť? Jiří Stolín

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.

Máte otázku? Spýtajte sa nás. Vyplňte nasledujúci formulár a my sa o to postaráme.

*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.